Výklopy

Výklopy jsou momentálně nečastější řešení otevírání horních skříněk. Moderní a zároveň praktické. Dvířka vám nepřekáží při otevření, ale zůstávají u vrchu horní skříňky. To znamená, že máte vždy celý obsah před sebou.

Blum HK 

Má integrované tlumení, dvířka zůstávají v jakékoli pozici. Celý mechanismus je čistě zakryt a nekazí tak čistý vzhled moderního nábytku. Tento systém je možné použít i pro vysoké skříňky do 60cm.

+ možnost i v dotykové variantě

+ cenově nejvýhodnější výklop

Blum HF - skládací

Systém zajišťuje zastavení dvířek v jakékoli poloze. Pohodové užívání zajišťuje integrované tlumení při dovření. Vhodné pro vyšší skříňky od 48-104cm.

Blum HL

Lehký chod a stabilitu při otevírání. Vhodné pro větší jedno-dvířkové skříňky od výšky 30-58cm.

Blum HS

Netradiční styl otevíraní dvířek zajistí kuchyni moderní a fantastický dojem. Vhodné pro větší jedno-dvířkové skříňky od výšky 35-80cm.

Výklopy dotykové / bez úchytu

Pokud vás trápí narušení vzhledu kuchyně úchyty, lze řešit i dotykovým kováním TIP-ON, případně skrytým úchytem nebo lze i doplnit výklop o SERVO-DRIVE pohon. Potom se dvířka budou zavírat i otevírat pouze ťuknutím.
Otevírací dvířka (klasika)

I s klasickým otevíráním lze docílit moderního vzhledu kuchyně, například protáhnutím horních skříněk. 

Panty s integrovaným tlumením

Hlavní výhodou je nižší cena pantů než výklopů. A když už panty tak ty nejlepší na trhu s možností nastavování do všech směrů. 

Dotykové otevírání TIP-ON

Jak výklopy tak i klasická dvířka lze doplnit o dotykové otevíraní TIP-ON. Bezúchytkové provedení bude vždy v trendu.