Reference

Zdeňka K.

Luhačovice

"Chtěli bychom moc poděkovat za perfektní práci a spolupráci. Kuchyně se Vám opravdu podařila, od návrhu až po zpracování."

Jan B.

Olomouc

".Perfektní spolupráce, precizní provedení a osobní přístup."

Daniela H.

Olomouc

"Chtěla bych vám moc poděkovat za bezvadně provedenou práci. Užívám si novou kuchyň každý den a po vánoční zatěžkávací zkoušce můžu říct, že je perfektní! Takže děkuji moc. Kéž by bylo více takových řemeslníků jako jste vy."

Roman J.

Uherský Brod

"Jste pro nás člověk, který odvádí špičkovou práci! Ještě jednou i s manželkou děkujeme."

Viktor G.

Střílky

"Byli jsme velmi spokojeni, komunikace výborná, termíny byly dodrženy dle domluvy, žádné závady se po realizaci nevyskytly. Vyřešeno do detailů. Můžeme doporučit. Výsledek splnil naše očekávání."

Jiří P.

Mistřice

"S realizací jsme spokojeni, dohodnutý termín a cena byly dodrženy. Komunikace s dodavatelem byla velmi dobrá. Za 6 týdnů používání se závady neobjevily a věříme, že to potrvá i nadále :-))

V tuto chvíli bych nic neměnil."

Tomáš H.

Uherské Hradiště

"S realizací kuchyně jsme spokojeni, výsledek je nad naše očekávání, komunikace s dodavatelem byla velmi dobrá, termíny byly splněny podle dohody, cena příznivá, příště bych volil stejného dodavatele."

Kamil S.

Popov

"Oceňuji přístup k zákazníkovi, vynikající komunikace, dodržení stanovených termínů, odbornost v dané problematice."

Anna S.

Uherské Hradiště

Na Vaši kuchyň nedám dopustit.... je úplně perfektní, nádherná a dokonalá.....😍Mám z ní stále velkou radost a ani s odstupem času bych na ní nezměnila vůbec nic.....😊 Proto bych Vám chtěla říct ještě jednou velké DĚKUJI!!!