Hodnocení zákazníků:

Roman J., Uherský Brod
Jste pro nás člověk, který odvádí špičkovou práci! Ještě jednou i s manželkou děkujeme.
 
 

 
Jan B., Olomouc
Perfektní spolupráce, precizní provedení a osobní přístup.
 
 

 
Viktor G., Střílky

Byli jsme velmi spokojeni, komunikace výborná, termíny byly dodrženy dle domluvy, žádné závady se po realizaci nevyskytly. Vyřešeno do detailů. Můžeme doporučit. Výsledek splnil naše očekávání.


 
Kamil S., Popov

Oceňuji přístup k zákazníkovi, vynikající komunikace, dodržení stanovených termínů, odbornost v dané problematice.

 

Tomáš H., Uherské Hradiště

S realizací kuchyně jsme spokojeni, výsledek je nad naše očekávání, komunikace s dodavatelem byla velmi dobrá, termíny byly splněny podle dohody, cena příznivá, příště bych volil stejného dodavatele.

 


Jiří P., Mistřice

S realizací jsme spokojeni, dohodnutý termín a cena byly dodrženy. Komunikce s dodavatelem byla velmi dobrá. Za 6 týdnů používání se závady neobjevily a věříme, že to potrvá i nadále :-)) 

V tuto chvíli bych nic neměnil.


Marie P., Otrokovice

S realizací jsem spokojená. S cenovou nabídkou jsem byla seznámena a také po realizacii, byla dodržena do koruny a termín montáže také. Jsem přesvědčena, že dodavatel je velmi seriozní a komunikativní. 
Vyskytla se jedná závada, ale za tu nemohl dodavatel, ale výrobce foliovaných dvířek. Okamžitě ji dodavatel reklamoval, byla uznána a dvířka nám vyměnil. 
Pokud mohu, tak firmu kuchyně Krčma doporučuji, protože v dnešní době s kvalitní prací se málo setkáte a pro tuto firmu je kvalita a dokonalá práce prioritou.

     

 


 

 
Nové realizace a inspirace pro vás.
"Staňte se fanouškem kuchyní :) " 
 
 

 

 

 

Copyright © 2010-2019, Michal Krčma

Vytvořeno službou Webnode