Grafický návrh

Ceník služby

Grafický návrh - zdarma

Zpracování grafického návrhu a nacenění podle termínu kontaktování. Hned jak zpracuji zakázky před Vámi, pustím se do nákresů.

Obvykle do 40-50 dní

Grafický návrh - urgent 2000,-*

Např. potřebujete rychle návrh kvůli rozvodům. Cena za službu se pak odčítá v případě realizace. Zahrnuje grafický návrh + rozkreslení rozvodů.

do 7 dní

*Cena placeného návrhu je včetně DPH 21%.

Jak začít?


Varianta A (eletronicky)

Pošlete půdorys nebo váš nákres prostoru s rozměry, popřípadě naznačte rozvody (elektřiny, vody, plynu), pokud je chcete zachovat.

Tip!: Pokud se vám v mé galerii realizací nebo někde na internetu líbila kuchyň nebo jiný nábytek, přiložte prosím do přílohy obrázek nebo pošlete odkaz. Přiblíží mi to vaši představu a snáze a rychleji vypracuji grafický návrh :)Varianta B (návštěva kanceláře)

Zastavte se s nákresem ve vzorkové kanceláři v Nezdenicích a probereme možnosti (prosím předem zavolejte nebo napište). 


Varianta C (návštěva u vás)

Naplánuji v nejbližší možné době cestu k vám a zaměřím si prostor osobně. Nejčastěji jezdím trasy okres Uherské Hradiště, Zlín a okolí. 

Delší vzdálenosti jsou zpoplatněny 8,- za 1km. 

Zadat návrh 

Jak vypadá zpracování?

První část - grafický návrh 

Dle rozměrů vám zašlu obrázky návrhu do mailu. Následně lze doladit rozestavení skříněk, případně měnit dekor nábytku. 


Druhá část - cenová nabídka 

Na základě připraveného návrhu vypracuji rozpočet s jednotlivými položkami (skříňky, kování, doplňky, spotřebiče). Takže budete mít přesný rozpis a tím jistotu, že v zakázce nic nechybí a více se rozpočet nenavýší.

Třetí část - rozvody 

Pokud schválíte cenovou nabídku a domluvíme se na realizaci, je tento nákres součástí objednávky. V opačném případě je zpoplatněn jako služba urgent 2000,-.